Wypadki W Pracy W Chicago – Pomoc Prawna

by | May 2, 2019 | Lawyers

Wypadki przy pracy mogą wydarzyć się w każdym zakładzie pracy. Następstwem takiego nieszczęśliwego wypadku może być chwilowy lub trwały uszczerbek na zdrowiu, który może przyczynić się do częściowej lub całkowitej niezdolności do pracy. Przyczyny wypadków przy pracy mogą być różnorodne, jednak najczęściej są następstwem korzystania z wadliwych lub niebezpiecznych maszyn i sprzętu, źle utrzymanej infrastruktury, stwarzającej niebezpieczne warunki pracy, nieodpowiednio przeszkolonego personelu, który nie potrafi zapewnić bezpiecznych warunków pracy. Poniesione obrażenia na skutek wypadku w pracy mogą nieść za sobą poważne konsekwencje. Być może będziemy potrzebować kosztownego i długotrwałego leczenia oraz zmuszeni będziemy ponosić wysokie koszty zakupu leków. Może to okazać się trudne do zrealizowania, w sytuacji, gdy uszczerbek na zdrowiu pozbawi nas możliwości kontynuowania pracy, a więc i zarobkowania. Bez pieniędzy koniecznych do podjęcia leczenia nasz stan zdrowia będzie się pogarszał, możemy popaść w poważne problemy finansowe, być może potrzebne okaże się zaciągnięcie długu, którego spłata może być niemożliwa.

W sytuacji, gdy poniosłeś obrażenia na skutek poważnych zaniedbań w miejscu pracy, przysługuje Tobie wypłata odszkodowania za poniesione obrażenia cielesne. Twoja samotna walka z pracodawcą, bądź z firmami ubezpieczeniowymi może okazać się z góry przegraną. Osłabiony i cierpiący nie będziesz miał siły na wygraną z silniejszym od siebie przeciwnikiem. Firmy ubezpieczeniowe będą robić co w ich mocy, aby maksymalnie pomniejszyć należną Tobie kwotę odszkodowania. Z pewnością będą starały się zatuszować wszelkie niedociągnięcia związane z naruszeniem bezpieczeństwa w miejscu pracy, a Tobie wmówić, że jesteś winny za spowodowanie wypadku, któremu uległeś w trakcie wykonywania swoich obowiązków służbowych. Istnieje wiele faktów, o których możesz nie wiedzieć. Przykładem jednego z nich jest to, że często osobami odpowiedzialnymi za wypadki w pracy są tzw. osoby trzecie, jak na przykład producent wadliwego sprzętu lub właściciel nieodpowiednio zabezpieczonego terenu, na którym wykonywałeś pracę. Jeśli w Twoim przypadku miała miejsce taka sytuacja, wówczas możesz także starać się o odszkodowanie od tych osób.

Nasza kancelaria prawnicza  Bellas & Wachowski – Attorneys at Law od ponad trzydziestu lat niesie pomoc ofiarom wypadków w pracy w uzyskaniu należnej im kwoty odszkodowania. Dobro klienta jest dla nas priorytetem. Dołożymy wszelkich starań, aby zidentyfikować organ odpowiedzialny za wypadek w miejscu pracy, zagwarantujemy uzyskanie pełnej kwoty odszkodowania, która prawnie się Tobie należy, załatwimy za Ciebie wszelkie formalności podczas, gdy Ty będziesz mógł się skupić na leczeniu i pełnym powrocie do zdrowia, bez zbędnego stresu i problemów. Przede wszystkim zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by zadośćuczynienie było wypłacone bez zwłoki. Zaufały nam już setki klientów, a my zapewniliśmy im profesjonalne wsparcie, a co najważniejsze, uzyskanie odszkodowania pracowniczego w pełni zadowalającej kwocie. Mecenas Piotr Wachowski udziela bezpłatnych konsultacji prawnych w każdy czwartek o godzinie 17:30 w naszym biurze w Chicago, pod adresem: 5528 West Belmont Ave; Chicago, Illinois 60641. Dla polskich klientów zapewniamy polskojęzycznych prawników, co jest dodatkową zaletą znoszącą problemy związane z barierą językową. Nie zwlekaj i pozwól sobie pomóc. Skontaktuj się z nami już dziś, a zapewnimy Ci profesjonalne wsparcie i doprowadzimy do korzystnej dla Ciebie ugody.

Recent Posts

Categories

Archive

Related Posts